Szervezet

Elnök

  • Philipp Frigyes

Alelnök

  • Dr. Hajnóczi Péter

Elnökség

  • Asztalos Zoltán
  • Kajdócsi Jenő
  • Kalo Emese
  • Turi Attila
  • Zábránszkyné Pap Klára

Felügyelő bizottság

Elnök:

  • Buzay József

Tagok

  • Bálintné Szabó Veronika
  • B. Nagy Helga
  • Somogyi Judit

Póttagok

  • Bodzán Antal
  • Tátrai György

Etikai-fegyelmi bizottság

Elnök:

  • Deutsch Mária

Tagok

  • Asztalos Zoltán
  • Babos István
  • Borbás Péter DLA
  • Csohány Klára
  • Keller Ferenc
  • Rada István
  • Szabadi Imre

Póttagok

  • Bártfai-Szabó Gábor

 

Választási Jelölő Bizottság

Tagok

  • Alföldiné Petényi Zsuzsanna
  • Babos István
  • Csohány Klára

Póttagok

  • Mojzes Péter
  • Rada István

 

Országos küldöttek

  • Alföldiné Petényi Zsuzsanna
  • Asztalos Zoltán
  • B. Nagy Helga
  • Babos István
  • Balatoni Pál
  • Bálintné Szabó Veronika
  • Bártfai-Szabó Gábor
  • Borbás Péter DLA
  • Csohány Klára
  • Deutsch Mária
  • Dr. Hajnóczi Péter
  • Halmos András
  • Kalo Emese
  • Kátai Andrea
  • Kocsis Ágnes
  • Letfusz Katalin
  • Major György
  • Dr. Mátéffy Anna
  • Mészáros János
  • Mojzes Péter
  • Philipp Frigyes
  • Rada István
  • Somogyi Judit
  • Szabadi Imre
  • Szekeres István
  • Tátrai György
  • Tényi András
  • Turi Attila
  • Zábránszkyné Pap Klára
  • Zsoldos Mihály

Póttagok

  • Berencz Ibolya
  • Györgyi Zoltán
  • Dalosiné Molnár Ilona
  • Dr. Mucsiné Jusztin Erzsébet
  • Czakó György

Helyi küldöttek

Északi terület

  • Csóka Judit
  • Deutsch Mária
  • Garai Anna Katalin
  • Garay András
  • Giczy-Balla Zsuzsanna
  • Gubek Zoltán
  • Harkácsi István
  • Harkácsi Margit
  • Jurtin László Tamás
  • Kóbor Linga
  • Letfusz Katalin
  • Mojzes Péter
  • Molnár Levente Balázs
  • Nagy Márk
  • Philipp Frigyes
  • Rada István
  • Szojka László
  • Zsoldos Mihály

 

Észak-Észak nyugati terület

  • Alföldiné Petényi Zsuzsanna
  • Andréka István
  • Ács Zoltán
  • Ásztai Bálint
  • B. Nagy Helga
  • Borbás Péter
  • Czakó György
  • Csohány Klára
  • Dajka Péter
  • Domahidi Emma
  • Földiné Scholtz Elvira
  • Harmath László
  • Kátai Andrea
  • Kalo Emese
  • Kocsis Ágnes
  • Száva Pál
  • Turi Attila
  • Zábránszkyné Pap Klára

Észak-keleti terület

  • Berencz Ibolya
  • Braun Orsolya
  • Igar Péter
  • Jáger Ilona
  • Lelkes László
  • Mészáros János
  • Mészáros Judit Ágnes
  • Dr. Mucsiné Jusztin Erzsébet
  • Nagy András
  • Dr. Ruda Győző
  • Stári Gábor
  • Tóth Tamás

 

Észak-nyugati terület

  • Györgyi Zoltán
  • Dr. Hajnóczi Péter
  • Horváth Róbert Ervin
  • Kajdócsi Jenő
  • Kiss Ildikó Adrienn
  • Kovács Márton
  • Dr. Kneipp István
  • Marthi Zsuzsanna
  • Dr. Mátéffy Anna Erzsébet
  • Őrfi József Zoltán
  • Dr. Sersliné Kócsi Margit
  • Siffel Béla
  • Sulkó Péter
  • Szabadi Imre
  • Szalay Gábor
  • Tóth Márton Péter
  • Treiner Éva
  • Varga Roland
  • Dr. Vidovszky István

Nyugati terület

  • Antalné Tari Zsuzsanna
  • Asztalos Zoltán
  • Csenger-Zalán Annamária
  • Csík Edina
  • Dunai Mária
  • Garancsy István
  • Halmos András
  • LaBouff Zsuzsanna
  • Mikó Mária
  • Nagy Edina
  • Somogyi Judit
  • Szabóné Varga Katalin
  • Szekeres István

 

Dél-keleti terület

  • Czibula Zoltán
  • Gaszler Gabriella
  • Giba Péter
  • Gyenes Kálmán
  • Ilyés Marianna
  • Pap Tibor
  • Pölös István
  • Seres László
  • Szanyi Lajos Tibor
  • Tóth-Czibula Magdolna
  • Tőrös Csaba

 

Dél-nyugati terület

  • Buzay József
  • Fridrik István
  • Halmágyi Erzsébet
  • Hamar József
  • Herczegné Maróti Györgyi
  • Holecz János
  • Keresztes Zsolt
  • Majoros Ádám
  • Makay Tamás
  • Nemes Bertalan
  • Pusztai Róbert
  • Szakács József
  • Szakácsné Monostori Ágnes

 

Déli terület

  • André Zoltán
  • Bodzán Antal
  • Czerny Péter Edvárd
  • Farkasné Csurgai Anita
  • Izsó Tamás
  • Kubányi Imre
  • Szerényi Sándor
  • Szücs Mihály
  • Szanyóné Palásti Hajnalka Nárcisz
  • Tóbisz Lászlóné
  • Vargáné Ágoston Julianna
  • Viola Károly

 

 

Helyi csoportok

Vác és környéke Helyi Építész Csoport 

A helyi csoport illetékességi területe:  Vác, Sződliget, Sződ, Csörög, Vácrátót, Váchartyán, Kisnémedi, Vácduka, Rád, Penc, Csővár, Kosd, Verőce, Kismaros, Szokolya, Kóspallag, Nagymaros, Zebegény, Szob, Ipolydamásd, Márianosztra, Letkés, Ipolytölgyes, Nagybörzsöny, Vámosmikola, Perőcsény, Tésa, Kemence, Bernecebaráti.

Csoportvezető

  • Simon Rozsnyai Ferenc Károly              e-mail: vaci.epiteszcsoportatgmail.com

Vezetőségi tagok:                 

  •  Harkácsi Margit
  • Letfusz Katalin

 

Gödöllő és környéke Helyi Építész Csoport

A helyi csoport illetékességi területe: Gödöllő, Isaszeg, Kerepes, Mogyoród, Szada, Veresegyház

Csoportvezető                 

  • Mészáros János

Vezetőségi tagok              

  •  Csabáné Farkasházi Edit
  •  dr. Mucsiné Jusztin Erzsébet

Vezetőségi póttagok        

  • Nagy András Lajos
  • Mihályi Ákos

Budaörs és környéke Helyi Építész Csoport 

A helyi csoport illetékességi területe: Budaörs, Törökbálint, Biatorbágy, Diósd, Sóskút, Pusztazámor

Csoportvezető:

  • Szekeres István              e-mail: budaorsi.epiteszcsoportatgmail.com       

Vezetőségi tagok               

  • Somogyi Judit
  • Halmos András

Vezetőségi póttagok          

  • Csík Edina
  • Kövecses Péterné Morvai Ágnes

Szentendrei Építész Egylet

A helyi csoport illetékességi területe: Szentendre, Budakalász, Csobánka, Dunabogdány, Kisoroszi, Leányfalu, Pilisszentlászló, Pócsmegyer és Surány, Pomáz, Szigetmonostor és Horány, Tahitótfalu, Visegrád

Csoportvezető

  • Borbás Péter DLA

Vezetőségi tagok

  • Bálintné Szabó Veronika
  • Jassó Sándor

Vezetőségi póttagok

  • Golda János
  • Zábránszkyné Pap Klára

Érd-Százhalombatta-Tárnok Helyi Építész Csoport

A helyi csoport illetékességi területe: Érd, Százhalombatta, Tárnok.

Csoportvezető: -

Vezetőségi tagok:

  • Major György
  • Makay Tamás

Vezetőségi póttagok:

  • Holecz János
  • Korsós Monika

 

Alapszabály

A Pest Megyei Építész Kamara Alapszabálya megtalálható a letölthető fájlok között.

 

Szabályzatok

A kamarai szabályzatok megtalálhatók a letölthető fájlok között.