Szervezet

Elnök

  • Philipp Frigyes

Alelnök

  • dr. Hajnóczi Péter

Elnökség

  • Asztalos Zoltán
  • Kajdócsi Jenő
  • Kalo Emese
  • Turi Attila
  • Zábránszkyné Pap Klára

 

 

 

 

 

 

 

Tisztújító küldöttgyűlés időpontja:

2020. július 31.

Felügyelő bizottság

Elnök:

  • Somogyi Judit

Tagok

  • B. Nagy Helga
  • Bálintné Szabó Veronika
  • Dajka Péter

Póttagok

  • Bodzán Antal
  • Buzay József

Etikai-fegyelmi bizottság

Elnök:

  • Deutsch Mária

Tagok

  • Asztalos Zoltán
  • Babos István György
  • Bártfai-Szabó Gábor
  • Dr. Borbás Péter
  • Csohány Klára
  • Keller Ferenc
  • Szabadi Imre

Póttagok

  • Ásztai Bálint
  • Rada István

 

Választási Jelölő Bizottság

Elnök

  • Babos István György

Tagok

  • Alföldiné Petényi Zsuzsanna
  • Csohány Klára

Póttagok

  • Mojzes Péter
  • Rada István

 

Országos küldöttek

  • Alföldiné Petényi Zsuzsanna
  • Asztalos Zoltán
  • Ásztai Bálint
  • B. Nagy Helga
  • Babos István György
  • Bálintné Szabó Veronika
  • Bártfai-Szabó Gábor
  • Berencz Ibolya Mária
  • Csohány Klára
  • Csóka Judit
  • Dajka Péter
  • Deutsch Mária
  • Dunai Mária
  • dr. Hajnóczi Péter
  • Ilyés Marianna
  • Kajdócsi Jenő
  • Kalo Emese
  • Kassai-Szoó Dominika   
  • Kocsis Ágnes
  • dr. Mátéffy Anna Erzsébet
  • Mészáros Judit Ágnes
  • Mikó Mária
  • Mojzes Péter
  • Philipp Frigyes
  • Pusztainé Lefkánics Zsuzsanna
  • Rada István
  • Somogyi Judit
  • Szabadi Imre
  • Száva Pál
  • Szekeres István
  • Turi Attila
  • Zábránszkyné Pap Klára

Póttagok

  • Kiss Ildikó Adrienn
  • Györgyi Zoltán Gábor
  • Czakó György
  • Györgyiné Treiner Éva
  • Halmos András
  • Molnár Levente Balázs

 

 

 

Helyi küldöttek

Északi terület

  • Csóka Judit
  • Deutsch Mária
  • Garai Anna Katalin
  • Garay András
  • Giczy-Balla Zsuzsanna
  • Gubek Zoltán
  • Harkácsi István
  • Harkácsi Margit
  • Hegedűs Sándor Tamás
  • Jurtin László Tamás
  • Kóbor Kinga
  • Letfusz Katalin
  • Mojzes Péter
  • Molnár Levente Balázs
  • Philipp Frigyes
  • Rada István
  • Zöldi Péter
  • Zsoldos Mihály

2021.09.02.

Észak-Észak nyugati terület

  • Alföldiné Petényi Zsuzsanna
  • Andréka István
  • Ács Zoltán
  • Ásztai Bálint
  • B. Nagy Helga
  • Bálintné Szabó Veronika
  • dr. Borbás Péter
  • Csohány Klára
  • Dajka Péter
  • Erhardt Gábor
  • Kalo Emese
  • Kassai-Szoó Dominika Sarolta
  • Kocsis Ágnes
  • Kormos Lajos
  • Száva Pál
  • Szczuka Attila Zoltán
  • Turi Attila
  • Valkai Csaba József DLA
  • Váli István Frigyes DLA
  • Zeitler Mihály

2021.09.15.

 

Észak-keleti terület

  • Berencz Ibolya Mária
  • Berkes Tamás Péter
  • Császár Anna Margit
  • Igar Péter
  • Jáger Ilona
  • Kelemen Edmond István
  • Lelkes László
  • Mészáros János
  • Mihály Mónika
  • Nagy András Lajos
  • Szabó Tamás
  • Ternák Gabriella
  • Vitányi Attila
  • Zsömböly László

  2021.09.07.

 

Észak-nyugati terület

  • Bánóné Nyékhelyi Mária
  • Draskóczy Gergely
  • Falvai Balázs DLA
  • Fórizs Zoltán
  • Györgyi Zoltán Gábor
  • Haaz Imre László
  • dr. Hajnóczi Péter
  • Horváth Róbert Ervin
  • Kajdócsi Jenő
  • Kiss Ildikó Adrienn
  • Kovács Márton
  • dr. Sersliné Kócsi Margit
  • Siffel Béla
  • Sulkó Péter
  • Szabadi Imre
  • Sziklai Kornél
  • Timár-Major Krisztina
  • Tóth-Farkas Barnabás
  • Tóth-Hetényi Ildikó
  • Varga Roland

2021.09.06.

 

Nyugati terület

  • Antalné Tari Zsuzsanna
  • Asztalos Zoltán
  • Borsodiné Gláser Krisztina
  • Bugovics Kálmán
  • Dobos Botond Zsolt DLA
  • Dunai Mária
  • Garancsy István
  • Halmos András
  • Mikó Mária
  • Nagy Edina
  • Somogyi Judit
  • Szabóné Varga Katalin
  • Szekeres István
  • Tótpál Judit DLA
  • Unk János Sándor

2021.09.16.

Dél-keleti terület

  • Czibula Zoltán
  • Giba Péter
  • Gyenes Kálmán
  • Horváth Zoltán Vilmos
  • Ilyés Marianna
  • Kalmár Jenő
  • Pap Tibor
  • Pölös István
  • Rupp Zoltán
  • Ruppné Ámon Krisztina
  • Szanyi Lajos Tibor
  • Tényi András

2021.09.08.

Dél-nyugati terület

  • Fridrik István
  • Fridrikné Lengyel Judit
  • Halmágyi Erzsébet
  • Herczegné Maróti Györgyi
  • Kőrösi Pálma Dorottya
  • Major György DLA
  • Majoros Ádám
  • Nemes Bertalan
  • Pusztai Róbert
  • Pusztainé Lefkánics Zsuzsanna
  • Szakács József Károly
  • Szakácsné Monostori Ágnes

2021.09.14.

 

Déli terület

  • Babos István György
  • Bodzán Antal
  • Borosné Törös Borbála
  • Czerny Péter Edvárd
  • Farkasné Csurgai Anita
  • Holecz János
  • Huszár Csanád Márton
  • Kubányi Imre Károly
  • Serfel Tamás
  • Simocsik Edit
  • Szerényi Sándor
  • Szilágyi Szabolcs Ákos
  • Vargáné Ágoston Julianna

2021.09.06.

 

 

Helyi csoportok

Vác és környéke Helyi Építész Csoport 

Utolsó választás időpontja: 2019.09.24.

 

A helyi csoport illetékességi területe:  Vác, Sződliget, Sződ, Csörög, Vácrátót, Váchartyán, Kisnémedi, Vácduka, Rád, Penc, Csővár, Kosd, Verőce, Kismaros, Szokolya, Kóspallag, Nagymaros, Zebegény, Szob, Ipolydamásd, Márianosztra, Letkés, Ipolytölgyes, Nagybörzsöny, Vámosmikola, Perőcsény, Tésa, Kemence, Bernecebaráti.

 

E-mail: helyi.epiteszcsoport.vacatgmail.com

 

Csoportvezető:         

  • Mindszenti-Varga Endre

Vezetőségi tagok:                 

  •  Harkácsi Margit
  • Letfusz Katalin

 

Gödöllő és környéke Helyi Építész Csoport

Utolsó választás időpontja: 2018.10.16.

 

A helyi csoport illetékességi területe: Gödöllő, Isaszeg, Kerepes, Mogyoród, Szada, Veresegyház

 

Csoportvezető                 

  • Mészáros János

Vezetőségi tagok              

  •  Mészáros Judit
  •  dr. Mucsiné Jusztin Erzsébet

 

Budaörs és környéke Helyi Építész Csoport

Utolsó választás időpontja: 2018.10.30.

 

A helyi csoport illetékességi területe: Budaörs, Törökbálint, Biatorbágy, Diósd, Sóskút, Pusztazámor

 

E-mail cím: budaorsi.epiteszcsoportatgmail.com

 

Csoportvezető:

  • Szekeres István                 

Vezetőségi tagok               

  • Somogyi Judit
  • Halmos András

 

Szentendrei Építész Egylet

Utolsó választás időpontja: 2018.12.04.

 

A helyi csoport illetékességi területe: Szentendre, Budakalász, Csobánka, Dunabogdány, Kisoroszi, Leányfalu, Pilisszentlászló, Pócsmegyer és Surány, Pomáz, Szigetmonostor és Horány, Tahitótfalu, Visegrád

 

Csoportvezető

  • Borbás Péter DLA

Vezetőségi tagok

  • Kassai-Szoó Dominika Sarolta
  • Kocsis Barnabás

 

Érd-Százhalombatta-Tárnok Helyi Építész Csoport

Utolsó választás időpontja: 2019.04.16.

 

A helyi csoport illetékességi területe: Érd, Százhalombatta, Tárnok.

 

Csoportvezető: Major György DLA

 

Vezetőségi tagok:

  • Pusztainé Lefkánics Zsuzsanna
  • Szakácsné Monostori Ágnes

 

Alapszabály

A Pest Megyei Építész Kamara Alapszabálya megtalálható a letölthető fájlok között.

 

Szabályzatok

A kamarai szabályzatok megtalálhatók a Magyar Építész Kamara weboldalán.

Error: Cannot use object of type ViewsBulkOperationsRulesComponent as array views_bulk_operations_queue_item_process() függvényben (/home/pmekkhu1/public_html/sites/all/modules/views_bulk_operations/views_bulk_operations.module 1103 sor).